zadzwoń606 817 804

Osiedle Marzeń

Koncepcją stworzenia Osiedla Marzeń w Dobiegniewie przy ul. Poznańskiej jest budowa osiedla domów w zabudowie bliźniaczej (8 bliźniaków - 16 segmentów) i w zabudowie szeregowej (11segmentów)

Kameralne osiedle stanowić będzie połączenie nowoczesności, funkcjonalności z otaczającą inwestycją zielenią i spokojem sąsiedzkim.

Na I etap inwestycji składać się będą 4 budynki w zabudowie bliźniaczej. Etap ten jest już w realizacji.

Domy w zabudowie bliźniaczej projektowane są według najnowszych technologii i modernizacyjnych metod. Usytuowane są na przestronnych działkach o metrażach od ok 440 do 530 m2 dla każdej rodziny.

Nowoczesność i funkcjonalność

to cechy, którymi charakteryzuje się każdy z naszych domów. Wdrożyliśmy w projekty technologie zgodne ze standardami najnowszych trendów budowlanych, dzięki czemu każdy z budynków będzie przyjazny zarówno mieszkańcom, jak i środowisku.

Wraz z budową rozpoczęliśmy sprzedaż domów w stanie deweloperskim. Innowacyjna, bliźniacza zabudowa o komfortowym metrażu 115 m2 wraz z działką w cenie już od 399 000 zł brutto!!! W cenie zapewniamy drogę osiedlową, taras, podjazdy oraz ogrodzenie działki!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu tel. 606 817 805. Do wglądu projekty, pozwolenia oraz możliwość obejrzenia terenu budowy.

"Bo marzenia należy realizować!"

Z dziennika budowy…

17.05.2021

Kolejny etap za nami. Zbliżamy się do etapu finalnego pierwszego bliźniaka, jeszcze pokrycie dachu, elewacja i zagospodarowanie terenu wraz z ogrodzeniem. Mamy nadzieję, że w sierpniu pierwsi właściciele będą mogli się cieszyć nowym domem.

Serdecznie zapraszamy na wizytę na budowie.

12.03.2021

A mury dalej idą do góry. Czekamy na strop.