zadzwoń606 817 804

O firmie

Firma budowlana
BF Partners Sp. z o.o.

Rok założenia
21 lutego 2012 r.

Właściciele
Natalia Burdz, Krzysztof Burdz

 

Firma BF Partners Sp. z o. o. od 10 lat z powodzeniem działa w branży budowlanej dynamicznie się rozwijając. BF Partners to przede wszystkim rzetelna praca połączona z odpowiednimi umiejętnościami, uprawnieniami i certyfikatami. Dzięki temu możemy obecnie zaoferować Państwu cały wachlarz usług budowlanych.

STAWIAMY NA JAKOŚĆ, PRECYZJĘ I PROFESJONALIZM!!!

Podczas realizacji wszystkich prac korzystamy ze sprawdzonych materiałów – dzięki temu wykonane przez nas prace budowlane cechują się praktycznie zerową usterkowością. Postępujemy wedle prostej zasady – zrób coś dobrze za pierwszym razem, by nie marnować czasu i pieniędzy na poprawki. Dlatego możemy się pochwalić referencjami i rekomendacjami zadowolonych Klientów.

W firmie dbamy nie tylko o jakość materiałów, ale również o kwalifikacje i rozwój naszych pracowników. Firma BF Partners zatrudnia doświadczoną i sprawdzoną kadrę wykonawczą, która wykazuje się dużą fachowością, rzetelnością i zaangażowaniem.

Podczas prac stosowane są bardzo restrykcyjnie zasady BHP – dowodem na to jest udział w programie prewencyjnym organizowanym przez Państwowa Inspekcję Pracy  pt. BEZPIECZEŃSTWO PRACY W MAŁYCH PRZEDSIĘBIORSTWACH.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, realizacjami oraz referencjami wystawionymi przez naszych Kontrahentów.

Zapraszam do współpracy! Krzysztof Burdz - Prezes Zarządu

Dyplom Orły Branży Budowlanej 2020 r.
Dyplom od Państwowej Inspekcji Pracy